Pages Menu
Categories Menu

Jak zainstalowac Windows 7?

Jak zainstalowac Windows 7?

Jak zainstalować Windows 7

Teraz rzućmy okiem na jak można iść do przodu i ponownie zainstalować Windows 7 na dysku ComputerA (lub) Â Jak zainstalować Windows 7 na komputerze.

First zapewnić wykonanie kopii zapasowej wszystkich danych przed rozpoczęciem ponownej instalacji.

Powodem jest simpleÂ, gdy mamy zamiar zainstalować system Windows, Windows usunie wszystkie dane na komputerze i ponownie zainstalować nową kopię.http://www.justynaczowicka.pl/fotografia-dziecieca-krakow

First włóż dysk Windows, które masz w komputerze.

Teraz uruchom ponownie komputer, a następnie naciśnij klawisz F12 na klawiaturze, aby dostać się do menu startowego tam wybrać urządzenie rozruchowe na CD / DVD lub CD ROM lub DVD-ROM, a następnie wybierz wprowadzić przerwy aż pojawi się opcja, która mówi, że system Windows jest ładowanie plików.

Przypadkiem, jeśli nie jesteś w stanie przejść do menu startowym stuknij F2, gdy urządzenie się włącza.

To zajmie Ci bios nie przejdź do sekcji rozruchowej, a następnie zmienić kolejność rozruchu prioriy na CD / DVD-ROM, a następnie ponownie uruchomić system, a następnie podejmie próbę rozruchu z dysku.

Nowa gdy urządzenie jest uruchamiany z dysku jak już mówiłem na ekranie pojawi się komunikat informujący, że system Windows jest ładowanie plików.

Poczekaj, aż system Windows ładuje wszystkie pliki.

Po załadowaniu wszystkich plików pojawi się okno, w którym będzie prosić, aby wybrać język wybrać język, w którym chcesz zainstalować system Windows.

Poniżej, że można również zobaczyć inną opcję, która mówi wybrać klawiatura rozłożyć wybrać układ klawiatury, a potem kliknij Dalej.

Teraz powinien pojawić się komunikat informujący, kliknij Install now. Kliknij Zainstaluj teraz.

Nowa dostaniesz kolejnego ekranu, który mówi zaakceptować warunki licencji.

Proszę zaakceptować warunki licencji i conditions a następnie kliknij przycisk Dalej.

Raz po kliknięciu na następne będzie można dostać się do strony, na której będzie ona daje 2 opcje modernizacji lub niestandardowy zaawansowany.

Kliknij na niestandardowej rozszerzone.

Teraz powinieneś zobaczyć listę dostępnych partycji na komputerze.

Wybierz partycję, na której chcesz zainstalować system Windows, a następnie sformatować partycję dysku, wybierając opcje, a następnie kliknąć na pliku PDF.

Po kliknięciu w formacie otrzymasz komunikat ostrzegawczy, stwierdzając, że to, co kiedykolwiek dane, że masz wszystko, co zostanie usunięty.

Kliknij na przycisk OK.

Uwaga: po kliknięciu na co kiedykolwiek formacie danych, które masz na komputerze, wszystko, co zostanie usunięty.

Po zakończeniu formatowania będzie wracać do tego samego ekranu wyświetlającego partycje.

Teraz, ponieważ partycja jest sformatowana wybierz partycję, a następnie kliknij przycisk Dalej.

System Windows rozpocznie instalację.

A gdy instalacja będzie na nią poprosi wybrać ustawienia takie jak strefy czasowej, nazwy komputera oraz kont użytkowników. Śmiało i wybrać ich instalacja zostanie zakończona, po które będzie można z powrotem na blat biurka.

To, że system Windows jest zainstalowany na komputerze.

Po zainstalowaniu systemu Windows należy iść dalej i zainstalować sterowniki, które muszą być zainstalowane na komputerze.

Artykuł dzięki: http://danel-hurt.pl