Pages Menu
Categories Menu

Najlepsze antywirusy dla komputerow domowego uzytku

Best Anti-Virus Podejście Dla domu komputera osobistego użytku

Oczywiście oprogramowanie antywirusowe jest ważną częścią twojej piersi wojennej do ochrony wykorzystania komputera w domu …. ale „bezpiecznej pracy” jest tak samo ważne. Śledź bezpieczeństwu komputerowy 101 podstawy współdzielonych tutaj, aby dać sobie najlepszą szansę na obaw domu korzystania z komputera.znizkinaocac.pl/ile-kosztuje-autocasco/

Moja technika Brother nie zaleca uruchamiania oprogramowania AV na komputerze z systemem Windows przez cały czas …. choć jedno trzeba mieć cały czas jest Zone Alarm darmowa wersja.

Co można zawsze jest jednak nigdy nie korzystać z programu Microsoft Outlook lub Outlook Express i nigdy nie używać przeglądarki Internet Explorer. Zawsze wirusów sprawdzić wszystkie pliki pobrane, które nie są całkowicie ze źródeł uznanych tj aktualizacje Java firmy Sun, itp, z wykorzystaniem bardzo poręczny skaner online z Trend Micro. Inne maszyny w sieci LAN (czyli dzieci) należy zaporę z komputera i wszystko networky powinny przejść przez serwer z systemem Linux iptables zapory i routera ADSL (nie modem).

Te 101 Podstawy bezpieczeństwa może pomóc, aby nie martwić …..

* nieuczciwych przychodzące połączenia internetowe.

Żaden z komputerów z systemem Windows adresowana bezpośrednio z internetu, tylko zaporę serwera Linux.

* Dodgy maile wykonywane przez klienta poczty.

Thunderbird nie wczytuje obrazy z internetu, nie działa javascript lub wbudowanego nośnika, a flagi podejrzanej treści, takie jak adresy URL zaciemniony i spam dość wiarygodnie. Zawsze usuwać podejrzany e-mail bez konieczności otwierania go.

* Złośliwe treść strony.

Chociaż Firefox ma swoje błędy są zazwyczaj stałe wyjątkowo szybko. Nie idź do „tych” rodzaju witryn, które mogą mieć nieprzyjemne skrypty na nich.

* Nieznane aktywność sieciowa tła.

Zone Alarm, gdy nie jest doskonały ostrzeże Cię do nieautoryzowanych programów próbujących uzyskać dostęp do sieci.

* psychoterapia białystok Przejęte pliki do pobrania.

skanować je wirusa z ww narzędzia Trend Micro przed wykonaniem jakichkolwiek programów. Baza TM będzie najbardziej aktualna wersja za każdym razem, a to trwa tylko minutę lub tak zrobić.

Ważne jest, aby pamiętać, że rozwiązanie AV nie będzie cię chronić lub danych lub sieci, pracując na komputerze rozsądnie jest bardziej wartościowe z narzędzia AV jako kopii zapasowej podczas wyświetlania wygasa czujności. Znam komercyjnego oprogramowania AV upadającego w wysokości kilkudziesięciu zainfekowanych systemów w sieci Corp, maszyny spowolnienie do indeksowania, etc!

Opierając się na powyższej doktryny … liczba wirusów moja technika brat miał w ciągu ostatnich 3 lat? Żaden!

Michael jest właścicielem FreedomFire ​​Komunikacji …. tym DS3-Bandwidth.com. Michael również autorzy Broadband Nation skąd jesteś zawsze mile widziane do spadku i nadrobić zaległości na najnowszych wiadomości Broadband, porady, spostrzeżenia i wywody dla mas.

Artykuł dzięki: zapoznaj się z naszą ofertą