Pages Menu
Categories Menu

Jak naprawic wejscie USB w laptopie?

Jak naprawic wejscie USB w laptopie?

Jak naprawić USB nie są ujmowane w systemie Windows – problem Acer Aspire 3640 Laptop

Laptop Marka i model: Acer Aspire 3640

Problem: Ten laptop przyszedł z następującym reklamacji:

Nie rozpoznano USB (jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera jest uszkodzony i system Windows nie rozpoznaje go. Aby uzyskać pomoc w rozwiązaniu tego problemu, kliknij ten komunikat).http://opakowania-wroclaw.pl/

Diagnoza, przyczyny i środki zaradcze: Za każdym razem, USB jest włożona do tego laptopa następujący błąd wyjdzie: USB nie Uznane (jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera jest uszkodzony i system Windows nie rozpoznaje go uzyskać pomoc w rozwiązaniu tego. problemu, kliknij ten komunikat).

Jedną z przyczyn tego problemu jest to, że sterownik dla kontrolera USB zostanie uszkodzona. Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem było zaktualizować sterownik dla kontrolera USB. Po zaktualizowaniu sterownika, problem nadal istnieje. Jeśli poprzednie metody nie można rozwiązać ten błąd, trzeba naprawić lub ponownej instalacji systemu operacyjnego Windows, ponieważ czasami O. S. (Operating System) zostanie uszkodzony z powodu wirusów lub innych powodów. Kiedy skończyłem naprawę O. S., włączyłem laptopa ponownie i niestety problem nie zniknął. Myśląc, że uszkodzony system nie może być przywrócony po prostu naprawy systemu operacyjnego, drugi krok zrobiłem było to, że ten laptop nadzieję sformatowany można go przywrócić. Po formatowania laptopa i zainstalowanie odpowiednich sterowników urządzeń peryferyjnych nadal bez powodzenia, ponieważ błąd nie został wyeliminowany.

Powiedziałem sobie: „To nie może być” zwykle kiedy sformatowany w systemie operacyjnym Windows, a wszystko wróci do normy, ale w tym przypadku tak się nie stało. Teraz podejrzany problem sprzętowy na laptopie, więc zdecydowałem się rozbierać laptopa i uwolnić płytę główną ze wszystkich pyłów, jak to, co mówiłem na moich poprzednich artykułach, że pył jest również jednym z czynników, który powoduje, że płyta będzie podzespoły elektroniczne zwarte. Bo kiedy kurz dostaje grube stanie się przewodnikiem.

Po demontażu laptopa i wyjąć cały kurz. Przetestowałem napięcia na terminalu portu USB. Normalne napięcie zasilania portu USB, gdy jest on pracy grzywny jest 5V tyle DC do zasilania urządzeń USB. Napięcie jest po prostu normalne po testowałem go, Ten problem jest trochę trudniej, bo już robiłem kilka możliwych rozwiązań, które zwykle wykorzystywane do rozwiązywania tego rodzaju problemu. Po wykonaniu wszystkich opisanych powyżej czynności i nadal nie naprawili problem, zatrzymałem się na chwilę i dalej analizować to, co naprawdę jest przyczyną problemu.

Po myślenia Przyszło mi do głowy, że to, co jeśli przepływ prądu przez port USB, który jest generowany przez napięcie zasilania jest już pogorszeniu. Dla Twojej informacji, nawet jeśli napięcie zasilania jest po prostu normalne, powiedzmy 5 V DC, ale prąd (mierzony w amperach) jest już pogorszyła, wciąż nie może dostarczyć wystarczającą moc, aby uczynić pracę urządzeń USB. Ostatnią metodą zrobiłem, aby rozwiązać ten problem było to, że użyłem zewnętrznego koncentratora USB 2.0, który jest wstawiany z jednego portu USB laptopa. Po zainstalowaniu koncentratora USB 2.0 i ilekroć podłączać żadnych urządzeń USB, to już działa perfekcyjnie i USB Nie rozpoznano problem http://www.subtex.pl/odziez-reklamowa-i-gadzety/ został całkowicie wyeliminowany.

Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci uzyskać kilka pomysłów na rozwiązanie problemu USB nie jest rozpoznawany w systemie Windows.

Artykuł dzięki: