Pages Menu
Categories Menu

Spraw, by Windows 7 dzialal szybciej

Spraw, by Windows 7 dzialal szybciej

Jak naprawić rejestr systemu Windows 7, aby włączyć go aby działał szybciej

Najnowszy system operacyjny firmy Microsoft jest wciąż przeżywa powolną Podobnie jak w starszych wersjach, a to wymagało zadanie naprawić rejestr systemu Windows 7, ponieważ jest to rejestr, który wykonuje większość funkcji wewnętrznych. Stwierdzono, że Windows 7 robi się wolniej po wielu zastosowań, choć nie tak bardzo jak inne wersje systemów operacyjnych przed nim, ale nadal jest niepokojące. Jest to jeszcze bardziej niepokojące, zwłaszcza do nowego użytkownika komputera, który nagle odkrywa, że ​​jego komputer uruchamia się wolno bez podania wyprzedzeniem.

Jest to również na piśmie, że powolność systemu operacyjnego Windows 7 dostaje gorsze, jak mijają dni. Wiele osób będzie się zastanawiać, dlaczego to podobno kolację nowa technologia przeżywa tę nieszczęsną wadę, ale prawda jest taka, że ​​funkcja „Rejestr”, który został stworzony, aby nadać mu bardziej lęk jest w rzeczywistości główną przyczyną spowolnienie szybkości systemu Windows 7.

Jak na ironię, „rejestr”, który jest uznanym na jednym z najbardziej istotnych części okna jest również główną przyczyną spowolnienia prędkości w tym systemie operacyjnym. Został on wprowadzony w czasach Windows ’98 i nie jest używany stale włączyć okna przebiega tak szybko i gładko, jak to możliwe. Jest to niewątpliwie duża baza. Rejestr prowadzi do wiadomości wszystkim dostosowane i spersonalizowanych informacji komponentów w komputerze, takie jak wszystkich zakładek internetowych i pulpit tapety itd. Jego zadaniem jest niezbędna w pomaganiu okna, aby optymalnie ale faktycznie spowalnia szybkość samymi oknami po pewnym czasie. Można naprawić rejestru systemu Windows 7 i mieć pewność, że szybkość systemu powrotem.

Włączenie i tryb działania tego „rejestru” można nazwać wielką wadą systemu operacyjnego Windows. Został on zaprojektowany w taki sposób, że wykonuje setki tysięcy plików w nim, że jest regularnie wykorzystywane w celu wykonywania okien dobrze. Pliki te są te, które rzeczywiście przypomina sobie, że różne opcje i ustawienia komputera. Tłumacząc to po prostu oznacza, że ​​za każdym razem korzystać z nowego komputera, rejestr jest otwieranie i czytanie kilku plików, aby pomóc jej wykonywać zadania pragnienie. Wykonywanie tych licznych zadań myli okna większość czasu i psuje lub uszkodzenia takich plików, zapisując je błędnie. To jest to, co faktycznie się dzieje, kiedy tylko spowalnia systemu, ponieważ pliki te muszą stać się „nieczytelne” i okien będzie bardzo stara się je odczytać podczas korzystania z systemu. Czas wtedy bierze okna do zrozumienia i przekazywania informacji zawartych w pliku staje się dłużej niż to konieczne, a to jest gdy skarżą się na powolną okien.

Znając przyczynę pozwoliłby Ci łatwo naprawić rejestru systemu Windows 7 efektywnie. Ustalenie tego problemu jest proste, ponieważ już wiemy przyczyn. Rozwiązaniem zwolnił Rejestr systemu Windows jest po prostu coraz niezawodnego czyszczenia rejestru i używa go do skanowania i naprawić wszystkie błędy w rejestrze mogą być rozwijane.

Artykuł dzięki: Nolan – Kaski Motocyklowe