Pages Menu
Categories Menu

Spraw, by Windows 7 dzialal szybciej

Spraw, by Windows 7 dzialal szybciej

Jak naprawić rejestr systemu Windows 7, aby włączyć go aby działał szybciej

Najnowszy system operacyjny firmy Microsoft jest wciąż przeżywa powolną Podobnie jak w starszych wersjach, a to wymagało zadanie naprawić rejestr systemu Windows 7, ponieważ jest to rejestr, który wykonuje większość funkcji wewnętrznych. Stwierdzono, że Windows 7 robi się wolniej po wielu zastosowań, choć nie tak bardzo jak inne wersje systemów operacyjnych przed nim, ale nadal jest niepokojące.https://wyroby-kute.pl/15-elementy-kute Jest to jeszcze bardziej niepokojące, zwłaszcza do nowego użytkownika komputera, który nagle odkrywa, że ​​jego komputer uruchamia się wolno bez podania wyprzedzeniem.

Jest to również na piśmie, że powolność systemu operacyjnego Windows 7 dostaje gorsze, jak mijają dni. Wiele osób będzie się zastanawiać, dlaczego to podobno kolację nowa technologia przeżywa tę nieszczęsną wadę, ale prawda jest taka, że ​​funkcja „Rejestr”, który został stworzony, aby nadać mu bardziej lęk jest w rzeczywistości główną przyczyną spowolnienie szybkości systemu Windows 7.

Jak na ironię, „rejestr”, który jest uznanym na jednym z najbardziej istotnych części okna jest również główną przyczyną spowolnienia prędkości w tym systemie operacyjnym. Został on wprowadzony w czasach Windows ’98 i nie jest używany stale włączyć okna przebiega tak szybko i gładko, jak to możliwe. Jest to niewątpliwie duża baza. Rejestr prowadzi do wiadomości wszystkim dostosowane i spersonalizowanych informacji komponentów w komputerze, takie jak wszystkich zakładek internetowych i pulpit tapety itd. Jego zadaniem jest niezbędna w pomaganiu okna, aby optymalnie ale faktycznie spowalnia szybkość samymi oknami po pewnym czasie. Można naprawić rejestru systemu Windows 7 i mieć pewność, że szybkość pokrzywa indyjska systemu powrotem.

Włączenie i tryb działania tego „rejestru” można nazwać wielką wadą systemu operacyjnego Windows. Został on zaprojektowany w taki sposób, że wykonuje setki tysięcy plików w nim, że jest regularnie wykorzystywane w celu wykonywania okien dobrze. Pliki te są te, które rzeczywiście przypomina sobie, że różne opcje i ustawienia komputera. Tłumacząc to po prostu oznacza, że ​​za każdym razem korzystać z nowego komputera, rejestr jest otwieranie i czytanie kilku plików, aby pomóc jej wykonywać zadania pragnienie. Wykonywanie tych licznych zadań myli okna większość czasu i psuje lub uszkodzenia takich plików, zapisując je błędnie. To jest to, co faktycznie się dzieje, kiedy tylko spowalnia systemu, ponieważ pliki te muszą stać się „nieczytelne” i okien będzie bardzo stara się je odczytać podczas korzystania z systemu. Czas wtedy bierze okna do zrozumienia i przekazywania informacji zawartych w pliku staje się dłużej niż to konieczne, a to jest gdy skarżą się na powolną okien.

Znając przyczynę pozwoliłby Ci łatwo naprawić rejestru systemu Windows 7 efektywnie. Ustalenie tego problemu jest proste, ponieważ już wiemy przyczyn. Rozwiązaniem zwolnił Rejestr systemu Windows jest po prostu coraz niezawodnego czyszczenia rejestru i używa go do skanowania i naprawić wszystkie błędy w rejestrze mogą być rozwijane.

Artykuł dzięki: www.plandeki.eu/plandeki-budowlane