Pages Menu
Categories Menu

Wady i zalety pozycjonowania

Wady i zalety pozycjonowania

First National Computer Forensics Institute naród będzie zlokalizowana w Alabamie

Informatyka śledcza jest coraz bardziej powszechne w sporach oraz z poprawkami do Przepisów Federalnych postępowania cywilnego o 12-1-2006, więcej przypadków będzie wykorzystywać tych zasad. Z oczekiwanym wzrostem zapotrzebowania na wykwalifikowanych i przeszkolonych specjalistów ścigania, pierwszy instytut informatyki śledczej został ogłoszony i będzie znajdować się w Hoover, Alabama. Oczekuje Budowa obiektu ma się rozpocząć w połowie kwietnia 2007 roku, a oczekuje się, że budowa ukończona w styczniu 2008 roku Szkolenia rozpoczną się w lipcu 2007 roku.

„Wraz z coraz większej częstości występowania przestępstw informatycznych, takich jak kradzież tożsamości, hakerstwa komputerowego i pornografii dziecięcej w Internecie, jest to absolutnie konieczne, wyposażamy naszych pracowników organów ścigania z najlepszych szkoleń i wyposażenia dostępnego”, powiedział gubernator Riley. „To centrum uczyni Alabama przywódcą narodu w szkoleniu naszych lokalnych, stanowych i federalnych organów ścigania w celu zwalczania przestępstw high-tech. Stanie się ona instytucją Ameryki doskonałości w zakresie zwalczania przestępstw informatycznych.”

Centrum jest finansowane choć wysiłek współpracy przez US Department of Homeland Security, w amerykańskim Secret Service, a państwa, powiatu i samorządów. Stan Alabama przyczynia się około $ 3 miliony dolarów do centrum, które mają być wykorzystane na wydatki build-up. W Stanach Zjednoczonych Departament of Homeland Security zapewnia dodatkowe $ 9 milionów dolarów, a amerykański Secret Service jest dostarczenie 18 agentów w pełnym wymiarze czasu, aby pomóc pracownikom Centrum.

USA agenci Secret Service nauczy Computer Forensics i cyfrowych dowodów z krajowymi, stanowymi i lokalnymi organami ścigania w Centrum. Te środki są w dziedzinie nauczania i zrozumieć z perspektywy organów ścigania. Będzie to high-tech sal lekcyjnych, pracownia komputerowa kryminalistycznych oraz edukacja publiczna przestrzeń wystawowa.

Oczekuje się, że Centrum szkolić ponad 900 specjalistów ścigania rocznie.

Jason Perry

Artykuł dzięki: