Pages Menu
Categories Menu

Windows 7 – porady dla uzytkownikow

System Windows XP nie Shut Down – Spróbuj tych porad

Jeśli używasz systemu Windows XP i nie będzie zamknięty oto kilka rzeczy, które można spróbować. Jest to dość prosty problem rozwiązać. Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, wiem, jak irytujące tego problemu może być. Kiedyś nienawidzę siedział patrząc na komputerze czeka na to, aby wyłączyć.

Można wyciągnąć wtyczkę ze ściany i trzymać przycisk zasilania przez ponad cztery sekundy, ale to nie jest właściwy sposób, aby wyłączyć komputer. Za każdym razem robisz niewłaściwe zamknięcie spowodować więcej szkód w systemie. Istnieje kilka powodów, dla XP nie zostanie zamknięty.

Przede wszystkim chcesz zaktualizować definicje wirus uruchomić pełne skanowanie. To samo z czystsze spyware. Wirus albo spyware działający w tle może przerwać swój komputer, aby przejść do zamknięcia. Te uporczywe programy nie chcą być wyłączone i nadal próbuje uruchomić. W większości przypadków jednak największym powodem XP nie zostanie wyłączony z powodu zepsutego rejestrze.

Gdy Windows próbuje zamknąć. To odwołuje się do rejestru, aby sprawdzić, czy wszystkie ustawienia zostały zmienione. Jeśli napotka uszkodzone wpisy lub kluczy rejestru, które starają się odwoływać oprogramowanie, które nie jest już na komputerze, domyślnie będzie czekać na pełne 30 sekund za programem. Więc co trzeba zrobić, to czyste i naprawy rejestru. Dzięki zainstalowaniu oprogramowania i un instalowanie utworzyć klucze rejestru. Odinstaluj programy nigdy nie kompletną pracę i zostawić wpisów. Trzeba oczyścić je z systemu.

Z biegiem czasu, rejestr będzie nadęty i powolne. To powoduje powolne nowopowstałych, powolne przestojów, niebieskie ekrany, powolne czas ładowania programu oraz inne irytujące problemy. Najlepszym sposobem czyszczenia i naprawy rejestru jest z programem trzecich zaprojektowanego do tego celu. Można to zrobić ręcznie, ale nie jest to zalecane. Usuń lub zmień niewłaściwy plik, a komputer może stać się niemożliwe lub niestabilne.

Jest to o wiele łatwiejsze przy użyciu oprogramowania, które jest bezpieczne i skuteczne, a nie usunie wszelkie dane, które są potrzebne do uruchomienia systemu Windows. Cały proces można wykonać w mniej niż minutę. Skanowanie na dość nowy komputer spowodowało ponad 300 błędów. PC, zabrakło nam skan na mniej niż miesiąc. Więc można sobie wyobrazić, starszy komputer będzie miał dużo więcej błędów i złych wpisów.

Po czyste i naprawić system powinien działać jak wtedy, gdy po raz pierwszy kupił ją. Niektóre systemy stały się na tyle uszkodzony, że zajęłoby ponad 30 minut, aby komputer wyłączony. techników komputerowe takie jak ten problem, ponieważ jest łatwy do naprawienia. W przypadku połączeń serwisowych, będą wykonywać naprawy oprogramowania na płycie CD lub Memory Stick, wykonać szybkie skanowanie na komputerze i go naprawić. Teraz można kupić samego oprogramowania z których korzystają i oszczędzić sobie opłatę wzywania serwisu. Albo wycieczka do sklepu.

Artykuł dzięki: zapoznaj się z naszą ofertą