Pages Menu
Categories Menu

Co zrobic bo wykryciu zlosliwego oprogramowania?

Okna Malware, co mogę zrobić, aby złośliwego oprogramowania komputera z systemem Windows

Co można zrobić, aby szyby złośliwe oprogramowanie komputera osobistego? Odpowiedź jest chyba najlepiej ilustruje wyjaśniając, co niektóre z rzeczy, które mogą się zdarzyć do komputera, gdy złośliwe oprogramowanie w jakiś sposób sprawia, że ​​do komputera osobistego za pomocą działań podejmowanych przez użytkownika komputera lub za pośrednictwem jakiegoś podstępne metody stosowanej przez więcej niż kilka podmiotów na temat Internet.wydanie książki

Z jednej strony, złośliwe oprogramowanie może naprawdę spowodować systemu operacyjnego komputera, aby doświadczyć poważny przypadek czkawki. Oznacza to, że komputer może zacząć cierpieć z powodu ciężkiej liczby rozruchów i wyłączeń, które nie zostały dowodzonej przez użytkownika. Ponadto, komputer może nagle zacząć przekierowuje przeglądarkę internetową do witryn, które nie odpowiedziały na lokalizatorze URL przeglądarki.

Ostatecznie, niektóre formy złośliwego oprogramowania – to longhand nazwa szkodliwego oprogramowania – może powodować komputer, aby przejść do terminala zamykania i będzie tak źle zainfekowany dysk twardy komputera, że ​​będzie trzeba wymienić i zainstalować nowy system operacyjny. Nawet w tym, niektóre programy tego typu podstępnie ukryć się w innych obszarach pamięci komputera.

Okna złośliwe oprogramowanie może dostać się do komputera z systemem Windows za pomocą wielu metod. W jednym użytkownikowi komputera nieświadomie umożliwia pobieranie oprogramowania z pozornie nieszkodliwej pliku, który jest zalecany do pobrania przez system operacyjny komputera. Często, plik będzie wyglądał jak coś urzędnika firmy Microsoft lub znanego producenta oprogramowania antywirusowego.

To jest, gdy ten plik zostanie pobrany i wykonany, że złośliwe oprogramowanie rozpoczyna swój atak. To może przejąć komputer użytkownika bez nawet wiedząc o tym i przekształcić go w zombie, który jest uruchomiony w tle i jest przykuty do innych komputerów w ogromnej sieci, często pod kontrolą jakiejś organizacji przestępczej w Rosji i Europie Wschodniej.

Komputer jest następnie wykorzystywany do wysyłania w wielu przypływie spamu i reklam na innych komputerach, które są następnie zakażonych przez te same programy złośliwe oprogramowanie i zaprzężone w sieci, która ciągle rośnie. Są rzeczy, które można zrobić, chociaż, aby pomóc pomoc w zapobieganiu komputer przed zainfekowaniem przez oprogramowanie malware okna.

Jedno użytkownik nigdy nie powinien zrobić, to otworzyć plik, że on lub ona nie jest absolutnie pewny to z wiarygodnego strony lub od osoby, którym on lub ona zna osobiście. Ponadto, upewnij się, że jest to bardzo silny program antywirusowy na komputerze oraz że wszelkie podejrzane pliki są skanowane w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania lub wirusów lub koni trojańskich i tym podobne.

W końcu, wieczna czujność jest ceną wolności komputera osobistego. Nie jest przesadą powiedzieć, że zawsze trzeba być podejrzliwi wobec każdej rzeczy i na stronie internetowej, która jest dostępna na http://www.domy-balik.pl Internecie. Okna złośliwe oprogramowanie może dostać się do komputera z różnych źródeł, a także inteligentny użytkownik zawsze będzie patrzeć na wszystko przez internet tylko z odrobiną nieufności.

Artykuł dzięki: