Pages Menu
Categories Menu

Dlaczego Outlook nie odpowiada

Dlaczego Outlook nie odpowiada

Może istnieć wiele powodów dla Microsoft Outlook przestaje odpowiadać. Problem może wystąpić podczas otwierania lub zamykania programu Microsoft Outlook, odpowiadanie na wiadomości e-mail, przełącznik z folderu do folderu, lub przesłać lub pobrać załącznik. Zdarza się często w czasach, kiedy odpowiadasz na ważny e-mail. Spójrzmy na niektóre z powodów, które mogą powodować Microsoft Outlook nie reaguje lub zamrozić.

Należą tymczasową usterkę; program innej firmy, który pracuje jednocześnie z programem Microsoft Outlook; Outlook add-in; w toku synchronizacji; nadmierne wielkości pliku PST; Program antywirusowy; Konto IMAPExchange; wpisy rejestru Outlook; oraz wirusa lub malware zakażenia między innymi. Teraz, po zapoznaniu się z możliwych powodów, przejdźmy naprawić Outlook.

Przypadek 1: Czy to twój pierwszy raz Outlook przestał reagować?

Jeśli jest to twój pierwszy raz Outlook przestał odpowiadać, daje to podkręcić strzał. Otwórz Menedżera zadań poprzez wciśnięcie Ctrl, Alt, Delete razem lub kliknięcie prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu na pasku zadań. Kliknij kartę Procesy, poszukaj procesu Outlook.exe i zaznacz go, a następnie nacisnąć przycisk Zakończ proces. Zamknij okno Menedżera zadań. Uruchom ponownie komputer teraz. Kiedy został uruchomiony ponownie w pełni otwarty Outlook i sprawdzić, czy to działa, czy nie.

Przypadek 2: Aplikacje innych producentów

Zamknij wszystkie aplikacje firm trzecich, który działa w tym samym czasie, gdy działa program Outlook. Outlook powinny działać prawidłowo po zamknięciu programu. Oprogramowanie antywirusowe, firewall, dodatek plug-in, lub pasek narzędzi należą niektóre z programów innych firm, które mogą powodować Microsoft Outlook do zamrożenia. Ponieważ programy zabezpieczające, takie jak programy antywirusowe, anty-spyware i zapory są zaprojektowane chronić swoją prywatność i dane przed włamaniami i infekcji, które często przychodzą za pośrednictwem wiadomości e-mail, ale rygorystyczne skonfigurować ustawienia zabezpieczeń i prywatności, które czasami uniemożliwiają Outlook wysyłanie i odbieranie e-maili czy działa poprawnie.

Aby uniknąć tego rodzaju problemów, Microsoft Outlook, przekonfigurować swój program ochrony dodawania Outlook i Outlook dodatki do zaufanych stref. Jeśli ostatnio zainstalowany dodatek w (Microsoft lub innej firmy) Outlook i Outlook po czym przestał odpowiadać, wyłącz go. Sprawdź, czy Outlook rozpoczął pracę, czy nie. Jeśli tak, zaktualizować Outlook add-in z najnowszych aktualizacji i poprawek. Jeśli ottoindustries.com.pl/oferta/laboratorium-badawcze/pomiary-srodowiska-pracy/halas-na-stanowisku-pracy program Outlook nadal nie odpowiada, należy odinstalować dodatek-in i zainstalować inny lub podobny z innej firmy. Istnieje możliwość, że dany dodatek oprogramowanie nie zostało poprawnie napisane przez jego wydawcę.

Przypadek 3: ponadgabarytowych PST

Microsoft Outlook jest przeznaczony do automatycznego archiwizowania wiadomości e-mail lub inne elementy. Archiwizacja pozwala zmniejszyć rozmiar skrzynki pocztowej i pozwala Microsoft Outlook do poprawnego działania. Ponieważ jest to proces archiwizacji zasobów wieprz, Outlook może przestać odpowiadać na skutek większych plików, w oczekiwaniu na zadania, takie jak e-maile, i programy, które działają równocześnie z nim. Podobny do archiwizacji, synchronizacja jest również procesem zasobów Hog. Aby uniknąć Microsoft Outlook z przestać odpowiadać. niech się zakończyć swoje oczekujących zadań.

Poza tym, nie rób więcej kliknięć i nie zacząć nowe zadania przed rozpoczęciem archiwizacji lub synchronizacji. Zbytnio wielkości pliku PST (plik, który przechowuje wszystkie dane programu Outlook) lub duża skrzynka może spowodować Outlook przestaje odpowiadać. Aby uniknąć tego problemu, archiwizowanie elementów skrzynki pocztowej regularnie. Usuń niepotrzebne pliki lub załączników, które są bezużyteczne dłużej. Dla ponadgabarytowych pliku pst, podzielić go na kilka małych plików .pst. Tak, utworzyć kilka małych plików .pst i podzielić danych programu Outlook do nich. Poza tym regularne tworzenie kopii zapasowych plików .pst, aby uniknąć utraty danych z powodu wirusa lub innego problemu.

Przypadek 4: Problem z rejestru Wpisy

Jeśli wpisy rejestru z Microsoft Outlook poszły uszkodzony, nie może reagować na kliknięcia. Trzeba będzie naprawić uszkodzenie wpisów rejestru. Pobierz darmowy program do naprawy rejestru z zaufanego internetowej i zainstalować go na komputerze. Nie zalecamy, aby ręcznie naprawić wpisy rejestru, ponieważ jest to procedura ryzykowne i wrażliwa. Jeśli błędnie zmienić rejestr, komputer może trwale zawiesić. Tak, naprawiać je za pomocą programu naprawy rejestru. Również utworzyć punkt przywracania systemu przed uruchomieniem programu naprawy rejestru. Może to pozwoli Ci przywrócić komputer do poprzedniego stanu w przypadku coś pójdzie nie tak. Po zakończeniu otwarte i uruchomić program i naprawić uszkodzone wpisy rejestru.

Dodatkowe informacje:

Jeśli skonfigurować auto responder lub zaplanowane niektóre e-maile mają być wysyłane automatycznie, istnieje możliwość, że Twój program antywirusowy może je zablokować. To dlatego, że niektóre programy antywirusowe często uważają automatyczne e-maile, które starają się być wysłane lub pobrane jako phishing, spam, czy nosicieli wirusa, a tym samym je zablokować. Poza tym, jeśli istnieje podejrzenie, że e-mail wirusów przenoszących spowodował program Outlook do powieszenia, szukać i usunąć go ze skrzynki pocztowej. Otwórz swój program antywirusowy i aktualizować go z najnowszych definicji wirusów i złośliwego oprogramowania. Następnie należy uruchomić pełne skanowanie antywirusowe komputera. Usuń wszystkie zainfekowane pliki, które zostały wniesione do skanowania. Zaleca się, aby regularnie aktualizować program antywirusowy.

Autor tego artykułu jest związany z V-tech squad Inc, V-tech Inc. skład oparty jest chmura dostawcy wsparcia technicznego dla konsumentów i małych przedsiębiorstw. jeśli masz jakieś problemy podczas wykonywania powyższych czynności i potrzebują pomocy technicznej w przypadku problemów z Microsoft Outlook, można dotrzeć do V-tech oddział internetowego wsparcia technicznego w ich Toll no free + 1-877-452-9201.

O V-tech squad Inc.

V-tech Inc. skład oparty jest chmura technicznej online operator wsparcia dla konsumentów i małych przedsiębiorstw. V-tech skład zapewnia wsparcie dla użytkowników do problemów z ich komputerów PC, Mac, tabletów, telefonów takich jak iPhone i Blackberry i urządzeń, takich jak odtwarzacze MP3, drukarki, skanery, fax, dostęp do bezprzewodowego urządzenia sieciowego, Netflix, pudełka Roku i telewizorem. Z obsesyjną naciskiem na jakość i budowaniu wiedzy technicznej, V-tech skład nadal utrzymuje rozdzielczość rentowność emisyjna wynosi ponad 90%. Wiarygodność V TECH-Squad został przetestowany przez ponad 10.000 klientów. Obecnie V-tech skład świadczy usługi wsparcia dla konsumentów i małych przedsiębiorstw w Stanach Zjednoczonych. Aby uzyskać więcej informacji na temat V-tech składu, Inc. odwiedzić Vtechsquad.com.

Artykuł dzięki: cukierniacieslikowski