Pages Menu
Categories Menu

Pozycjonowanie – fakty i mity

Pozycjonowanie - fakty i mity

Blokuj Malware Z Kontroli konta użytkownika

Kontrola konta użytkownika (UAC) została wprowadzona w systemie Windows Vista jako sposób kontrolowania dostępu administracyjnego do programów i ustawień po zalogowaniu się jako administrator.

Teraz to może brzmieć jakby dziwne, jeśli pochodzą z korporacji świata administracji systemu za pomocą Windows NT, 2000 lub XP.http://adwokatsprawykarne.pl W tych systemach operacyjnych (NT, 2000, XP), jeśli były programy administratora i ustawienia systemowe zainicjuje bez impedancji i biegać z uprawnieniami administracyjnymi.

UAC Vista pozwala użytkownikom obsługiwać swoje-tych komputerów jako administratorzy, więc programy i ustawienia wymagające uprawnień administracyjnych musi być udzielone wyraźne pozwolenie od administratora Vista, programy te nie uruchomi się automatycznie, nawet jeśli administrator jest zalogowany.

Tak więc, w jaki sposób przeciętny użytkownik Zezwalaj programowi lub ustawienie wykonać (lub uruchomić)? Vista używa czegoś, co nazywa User Interface Privilege Isolation (UIPI), który tworzy kolejną warstwę wideo z wiersza, który zwraca się do administratora, jeśli jest OK, aby uruchomić program lub zmienić ustawienie. Vista decyduje, które przetwarza (aplikacje lub ustawienia) podlegają User Interface Privilege Isolation za pomocą czegoś, co nazywa proces Integrity Level. Niższy poziom integralności proces windows przetwarzać większe szanse będzie ona podlegać ZAK z UIPI. Procesy o wysokim poziomie integralności automatycznie ominąć UAC.

Kiedy UAC z UIPI został wprowadzony do użytkowników systemu Vista były natychmiast denerwują „pop-upów bezpieczeństwa” (wierszu UIPI) z prośbą, jeśli jest OK, aby uruchomić program lub zmienić ustawienie. Muszę przyznać, że UAC jest irytujące, jednak jest to zdecydowanie konieczne. użytkownicy Vista należy zawsze uważać na niskie procesów integralności i UAC z UIPI pozwala wiedzieć, co jest bezpieczne, a co nie.

UAC można wyłączyć. Nie polecam go, jednak pomagamy przy eksporcie na bliski wschód jest to możliwe. Aby wyłączyć UAC z UIPI wykonaj następujące czynności:

1. Kliknij glob Vista na dole (formalnie przycisk start)

2. Kliknij panel sterowania

Pozycjonowanie - fakty i mity

3. Kliknij opcję Widok klasyczny (off na górze po lewej stronie)

4. Kliknij dwukrotnie na Konta użytkowników

5. Kliknij „Włącz Kontrola konta użytkownika lub wyłączyć”

6. Usuń zaznaczenie Kontrola konta użytkownika (UAC)

7. Kliknij OK

8. Reboot

9. UAC z UIPI jest teraz wyłączyć

UAC potrzebuje jednego prostego poprawy, aby uczynić go całkowicie Stellar – zatrzymanie ciągłe monity! Jeśli proces został już dopuszczony do pracy, dlatego poprosi nas ponownie? Mam wrażenie, zobaczymy tę zmianę dla ZAK w przyszłości. Do tego czasu utrzymać UAC uruchomiony i będzie to pomóc utrzymać komputer czyste!

Matthew Rizos pisze codzienne artykuły dotyczące sposobu usuwania złośliwego oprogramowania z wykorzystaniem wolnego oprogramowania anty-malware na stronie: usuwania złośliwego oprogramowania Anti-Malware Usługi są również zdalnie w: St. Louis Naprawa komputerów

Artykuł dzięki: