Pages Menu
Categories Menu

Praca grafika komputerowego

Praca grafika komputerowego

Jak Spot Spyware i go pozbyć

Czy Twój komputer został zaatakowany przez reklamy wyskakujące znikąd? Czy zastanawiasz się, dlaczego swoją stronę ciągle się zmienia? Czy jesteś zły z tych niechcianych pasków narzędzi i searchbars które nagle przywiązują do przeglądarki bez żadnego pomysłu, jak się tam dostał?

Jeśli doświadczasz jednego z tych frustrujących scenariuszy, przygotuj się, jakie są szanse, że komputer jest zainfekowany przez spyware.

Wirusy, spyware i adware mają już od odkrycia komputerów osobistych. Ponieważ komputery osobiste stają się bardziej częścią naszej pracy i życia, zagrożenia te stały się jeszcze bardziej niebezpieczne, że powinniśmy być świadomi tego, jak chronić nasze komputery.

Spyware i adware są zarówno oprogramowanie, które pochodziły z wydawcami, którzy celowo wysyłanych te złośliwe oprogramowanie w komputerze po zainstalowaniu bezpłatnego pobrania oprogramowania internetowego. Są one ukryte wewnątrz pakietów instalowanych bez wiedzy użytkownika i są bardzo trudne do wykrycia. Te szpiegujących i złośliwego oprogramowania zakrada i szpiegować swoich działań internetowych, swoje nawyki Internet, a następnie przerastają was irytujących wyskakujących okienek reklamowych.

Najprostszym sposobem, aby pozbyć się tych niechcianych złośliwych jest usunięcie darmowy program, który został pobrany. Ale jeśli program jest ważnym narzędziem, które trzeba wykorzystać w swojej pracy, przychodzi trudności, jak się zachować, gdy program całkowicie pozbyć się kłopotliwych złośliwych.

Oto kilka dodatkowych niedogodności, że spyware i adware mogą powodować:

– Nieznany i nieautoryzowane strony dodać siebie jako ikon na pulpicie

– Nieautoryzowane stron internetowych dodać się do listy ulubionych internetowych

Praca grafika komputerowego

– Twoja prywatność o danych osobowych mogą zostać skradzione i sprzedane innym podmiotom bez Twojej zgody lub pomysł

– Spyware i adware wykorzystać domyślną stronę główną i nie można ustawić je z powrotem

– Te złośliwe oprogramowanie nie tylko atakują komputer, najgorsze jedzą swoje miejsce na dysku i spowalnia komputera

Złośliwych mają być trudne do śledzenia i trudne do usunięcia. Odinstalowanie go nie pomaga, gdyż program pojawi się ponownie jak najszybciej ponownego uruchomienia komputera.

Wybierając odpowiedni program antyspyware, trzeba wiedzieć, czego szukać w produkcie antyspyware i rzeczy, aby być ostrożnym. Istnieje fałszywy antyspyware znany jako „fałszywego oprogramowania zabezpieczającego” lub „scareware”.

Fałszywe oprogramowanie bezpieczeństwa, znany również jako scareware, jest podstępny kawałek oprogramowania, które wydaje się być korzystne. Ale jego legitymizacja jest fałszywa, gdyż jest celowo zaprojektowana przynęta użytkowników komputerów do korzystania z aplikacji.

Fałszywe oprogramowanie bezpieczeństwa tworzy uzasadniony wyglądające okienko podczas surfowania po internecie. To okno „aktualizacje” lub „alarmy” zachęci Cię do działania. To daje możliwości instalacji oprogramowania, akceptują zalecane aktualizacje lub usunąć niechciane malwares. Po wybraniu tych opcji na nieuczciwych Pobieranie oprogramowania bezpieczeństwa na komputerze. To oprogramowanie zabezpieczające czasem pojawiają się na liście wyników wyszukiwania, gdy szukasz wiarygodnego i niezawodnego oprogramowania w sieci, więc jest to bardzo ważne, aby wiedzieć, jak chronić się przed tymi wabika.

Fałszywe oprogramowanie bezpieczeństwa pozornie zgłasza wirusa, mimo że komputer jest rzeczywiście czysty, ale oprogramowanie nie stawi się wirusa, gdy komputer jest zainfekowany. W przeciwieństwie do jego opisu, że jest to oprogramowanie zabezpieczające, to załadować wirusa lub innego szkodliwego oprogramowania na komputerze tak, że oprogramowanie ma coś do wykrycia. Fałszywe oprogramowanie bezpieczeństwa może również próbować skopiować proces aktualizacji zabezpieczeń Maca- 500mg/100kaps firmy Microsoft, który wygląda dokładnie tak, że od firmy Microsoft.

Ten artykuł ma nadzieję dać ostrożność i pewną wiedzę na temat spyware, adware oraz oszukańcze oprogramowanie jak fałszywego oprogramowania zabezpieczającego i wirusy. Spowoduje to również Cię w wyborze najlepsze narzędzie do usuwania programów szpiegujących więc używać.

Mam nadzieję, że znalazłeś ten artykuł był pomocny. Więcej artykułów można przeczytać tutaj. Dziękuję Ci.

Artykuł dzięki: kolorowe balony z nadrukiem