Pages Menu
Categories Menu

Wybor domeny dla firmy

Wybor domeny dla firmy

Jak usunąć McAfee Antivirus Korzystanie z narzędzia do usuwania McAfee

Artykuł ma na celu pomóc użytkownikom usunięcie programu antywirusowego McAfee za pomocą narzędzia do usuwania McAfee. Metoda (-y) opisane w artykule są wiarygodne i poprawne daty. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami starannie usunąć antywirusowe McAfee z systemu.

McAfee antywirusowego jest jedną z pionierskich programów na świecie pakietów bezpieczeństwa przeznaczonych dla komputerów stacjonarnych lub laptopów. Może chcesz odinstalować oprogramowanie antywirusowe McAfee z komputera z wielu powodów, w tym wersja próbna wygasła, chcesz zainstalować inny program ochrony lub McAfee powoduje konflikt z innym programem w komputerze itp Chociaż antywirusowego McAfee można łatwo usunąć, czasami nie może po prostu usunąć i dać ci ciężko, gdy spróbujesz zrobić.

W takim przypadku, można wybrać, aby wywołać płatnej pomocy technicznej firmy McAfee i dostać antywirusowe McAfee odinstalowane lub pobrać i uruchomić narzędzie do usuwania McAfee do przeprowadzenia dezinstalacji. Poniżej przedstawiamy krok po kroku instrukcje, które pomogą Ci pozbyć McAfee Antivirus na własną rękę.

Instrukcje:

Kliknij menu Start, przejdź do Panelu sterowania, a następnie kliknij dwukrotnie Dodaj lub usuń programy. Jeśli używasz systemu Windows 7 lub Vista, a następnie kliknij w menu Rozpocznij wyszukiwanie wpisz programy i funkcje, i naciśnij klawisz Enter na klawiaturze.

Gdy okno zapełnia wszystkie programy zlokalizuj McAfee Security Center lub McAfee Antivirus i kliknij Zmień / Usuń (użytkownicy systemu Windows 7 / Vista kliknij przycisk Odinstaluj). Gdy pojawi się monit o potwierdzenie, kliknij przycisk Tak lub Kontynuuj (co widać nie kontynuować procedurę usuwania). Poczekaj, aż zakończy się proces i Windows wyświetli monit o ponowne uruchomienie. Może również ponownie automatycznie po zakończeniu deinstalacji.

Wybor domeny dla firmy

Gdy system Windows w pełni uruchomiony ponownie połączyć się z Internetem i pobrać plik MCPR.exe od McAfee oficjalnej stronie internetowej. Kliknij przycisk Zapisz plik i przenieść serwis telefonów komórkowych wrocław pobrany plik na pulpicie lub ulubionego lokalizację z folderu pobierania. Gdy skończysz, kliknij dwukrotnie na pliku MCPR.exe i kliknij Uruchom. Należy zalogować się jako administrator do komputera, aby uruchomić plik.

Przed uruchomieniem pliku upewnij się, że wszystkie okna są zamknięte McAfee. Poczekaj, aż zakończy się proces i wprowadza się ten komunikat „Oczyszczanie Sukces”. Uruchom ponownie komputer po otrzymaniu tej wiadomości. Jeśli nie ponowne uruchomienie komputera, proces oczyszczania nie będzie udany.

Można przeglądać pliki dziennika przed ponownym uruchomieniem komputera w polu „Oczyszczanie Udane ‚dialogowego. Kliknij opcję Wyświetl dzienniki w oknie dialogowym. Spowoduje to otwarcie dzienniki w Notatniku. Kliknij kartę Plik na górze, wybierz Zapisz jako, nazwij plik jako MCPR.uninstall.exe i zapisać go na pulpicie lub innym ulubionym miejscu. Uruchom ponownie komputer po zakończeniu zapisywania pliku.

Teraz należy skontaktować się z pracownikiem pomocy technicznej firmy McAfee tech i dać mu dane pliku dziennika, który został zapisany na komputerze. Rep następnie sprawdzić, czy McAfee antywirusowe i To ślady zostały całkowicie usunięte z komputera, czy nie.

Dodatkowe wskazówki:

Narzędzie do usuwania McAfee nie obsługuje systemu Windows Me i Windows 98. Działa tylko na Windows 7, Vista i XP.

Jeśli szukasz McAfee pomocą można dotrzeć do V-tech oddział internetowego wsparcia technicznego w ich Toll no free + 1-877-452-9201 dla nas / CA.

V-tech skład, Inc jest wiodącym dostawcą usług innych firm certyfikowanych usług wsparcia technicznego. Nasi technicy z certyfikatem Microsoft nie tylko rozwiązać problemy wirusa / usuwania programów szpiegujących, ale również zorientować się, jak uniknąć komputer od przyszłego współdziałania z dowolnym typem wirusa, robaka lub trojana itp Nasze usługi najwyższej klasy obejmują obsługę produktów firmy Microsoft Pomoc techniczna McAfee kwestie antywirusowe, kwestie malware, spyware, problemy zagadnienia router bezprzewodowy, problemy drukarek i urządzeń innych niż komputer etc.

Artykuł dzięki: curcumin