Pages Menu
Categories Menu

Czy warto kupowac uzywany sprzet?

Czy warto kupowac uzywany sprzet?

Windows 7 nie odpowiada – Fix Windows 7, jeśli nie reagować i stale Zamrażanie

Gdy program nie odpowiada, Windows 7 dodaje dwa dodatkowe wyrazy „(nie odpowiada)” w pasku tytułowym niego. Oto kilka sztuczek utrzymania systemu do Windows 7, jeśli nie odpowiada szybko:

1. Upgrade Hardware

2. Oczyść dysk twardy

3. naprawy uszkodzonych plików systemowych

4. zaktualizować sterowniki

5. Windows Registry Defrag

6. Napędy Disk Defrag

7. Konfiguracja systemu Windows Scenariusz Execution Level

8. Uruchom Malware Scanner

Upgrade Hardware

Jeśli komputer nie spełnia minimalnych wymagań systemowych Windows 7 nie może szybko reagować. To jest zawsze zalecane, jeżeli wymagane uaktualnienia sprzętu ..

Czysty dysk twardy

Czyszczenie dysku twardego jest kluczowa sprawa. Polega ona na czyszczenie plików tymczasowych, cache i duplikaty plików. Windows 7 nie reaguje odpowiednio, gdy dysk jest pełen śmieci plików. Oczyść dysk twardy, aby rozwiązać ten problem.

1. Kliknij Start | Wszystkie programy | Akcesoria | Narzędzia systemowe | Czyszczenie dysku.

2. Wybierz dysk twardy.

3. Kliknij przycisk OK.

Naprawa uszkodzonych plików systemowych

Korupcja w plikach systemowych może spowodować Windows 7, aby zatrzymać się. W celu przywrócenia uszkodzonych plików systemowych do ich pierwotnego stanu, należy użyć narzędzia Kontroler plików systemowych. Co trzeba to Windows 7 DVD ROM.

1. Włóż dysk instalacyjny systemu Microsoft Windows 7 DVD ROM.

2. Naciśnij klawisz Windows + R.

3. Rodzaj SFC / scannow

4. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Zaktualizować sterowniki

Nieaktualne lub nieprawidłowe kierowca może być przyczyną Windows 7 nie reagować prawidłowo. Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to zaktualizować wszystkie sterowniki (w tym grafiki, dźwięku i sterowniki modemu). Następnie upewnij się, że kierowca nie jest oznaczony wykrzyknikiem w Menedżerze urządzeń. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

1. Kliknij przycisk Start.

2. Rodzaj Menedżer urządzeń w polu wyszukiwania.

3. Znajdź go w wynikach wyszukiwania.

4. Rozwiń wszystkie urządzenia i upewnij się, że nie ma dowolne urządzenie oznaczone wykrzyknikiem. Jeżeli istnieje, odinstaluj go ponownie zainstalować zaktualizowaną wersję ze strony producenta.

Windows Registry Defrag

Rejestr systemu jest bazą danych zawierającą wszystkie informacje na temat komputera, systemu operacyjnego, oprogramowania, sprzętu, profilu użytkownika oraz ustawień użytkownika. To miejsce, w którym przechowywane są dane wrażliwe od używanego systemu operacyjnego.

Fragmentacja w rejestrze może spowodować zamrożenie systemu Windows 7. Defrag rejestru systemowego za pomocą oprogramowania defragmentacji rejestru.

Napędy Disk Defrag

Fragmentacja dysku twardego może spowodować Windows 7 do zamrożenia lub nie reagować prawidłowo. Jest to narzędzie o nazwie Defragmentator już zainstalowane w systemie operacyjnym, który defragmentuje dysk twardy, a tym samym poprawia wydajność systemu.

1. Kliknij przycisk Start – Wszystkie programy – Akcesoria – Narzędzia systemowe – Defragmentator dysków.

2. Zaznacz wszystkie dyski defragmentacji.

3. Kliknij przycisk Defragmentuj dyski, aby rozpocząć ten proces.

Konfigurowanie systemu Windows Scenariusz Execution Level

Zmień ustawienia Edytora zasad grupy i skonfigurować poziom realizacji scenariusza Windows. Zostaje on naprawić Windows 7 czas reakcji.

1. Kliknij przycisk Start.

2. Wpisz polecenie gpedit.msc w polu wyszukiwania.

3. Naciśnij ENTER.

4. Zlokalizuj następujące elementy:

Zasady komputera lokalnego | Konfiguracja komputera | Szablony administracyjne | systemy | Rozwiązywanie problemów i diagnostyka | Wydajność rozruchu systemu Windows Diagnostyka

5. Na prawym panelu bocznym, znajdziesz Konfiguracja scenariusza Execution Level. Prawym przyciskiem myszy, wybierz Właściwości.

6. Wybierz opcję Włączone.

7. Wybierz opcję Wykrywanie i rozwiązywanie problemów jedyną opcją.

8. Kliknij przycisk Zastosuj | OK.

Run Malware Scanner

Malware obejmuje wirusy, spyware i adware, które powodują jakieś kwestie prędkości. Aby rozwiązać Windows 7 uruchomić skaner malware i usunąć szkodliwe pliki, jeśli w ogóle.

1. Pobierz Malware Scanner.

2. Uruchom pełne skanowanie.

3. Usuń wszystkie zainfekowane pliki.

Powyższe wytyczne pozwalają na podjęcie środków, jeśli Windows 7 nie odpowiada i utrzymać system Windows w sposób prawidłowy. Zapobieganie jest najlepszym lekarstwem.

Jeśli potrzebujesz kompletnego rozwiązania do czyszczenia rejestru i nie mają czasu, aby śledzić wszystkie wskazówki można spróbować tego uznanego na całym świecie narzędzie oprogramowania dostępnego tutaj: Fix Windows 7 odpowiedzi.

Artykuł dzięki: http://healthandfitness.pl