Pages Menu
Categories Menu

Java – przeglad

Przegląd obiektów najpierw Java – Praktyczny Wprowadzenie Korzystanie BlueJ (4th Edition)

Picking up językiem jak Java może być trudne dla początkujących; nawet jeśli rozumie metody musisz użyć, aby uzyskać wyniki, może być łatwo przeoczyć podstawowych procesów tył jak wszyscy oczek razem. Kölling i Barnes wskazała na potrzebę fundamentalnego zrozumienia, jak każdy element funkcji Java i współdziała i pakuje te informacje w łatwy do zrozumienia, choć długa, książki. Przedmioty najpierw Java: A Practical Wprowadzenie Korzystanie BlueJ wyposażony (jak tytuł może sugerować,) BlueJ środowisku Java, doskonale nadaje się do nauki podstaw programowania. W tym środowisku, można otworzyć wiele prostych modułów Java dołączone do książki, zapewniając niezwykle skuteczne narzędzie do nauki, szczególnie dla tych, którzy uczą się najlepiej, widząc i robi.

Książka dobrze radzi sobie w tym procesie, poprzez które uczy; zaczynając od struktury obiektów, klas i podstawowych metod i przechodząc do bardziej skomplikowanych pomysłów, takich jak wezwanie metod spoza obecnego obiektu. Książka może być rozwarty w czasie, chociaż efekt ten jest w znacznym stopniu zmniejszone przez wprowadzenie modułów BlueJ, często bezpośrednio pokazują, co jest nauczane. Należy zauważyć, że chociaż ta książka sprzedaje się jako dla początkujących, choć nawet studenci z jednym lub dwa lata doświadczenia w programowaniu mogą skorzystać z mgnieniu oka dzięki tej książce.

Cena może być wygórowane na pierwszy rzut oka, ale włączenie środowiska BlueJ i modułów Java pomaga uzasadnić to koszt nieco. Niektórzy mogą sugerować, zakup starszych wydań tej książki, a dla większości nie zgadzają się z tym, choć należy pamiętać, wracając ponad 1 wydania książki może cię w kłopoty, w których nie mogą mieć wszystkie moduły 4. edycji, a niektóre informacje będą nieco inne.

Artykuł dzięki: tanie tulejowanie cylindrów