Pages Menu
Categories Menu

Ksiazki komputerowe

Książki komputerowe są ważne, aby mieć na swojej półce książki Small Business

Komputery są sposobem na życie, a jeszcze dwie dekady temu komputerów nawet nie istnieją, a nie jak komputery osobiste typu, że każda osoba w Ameryce posiada i posiada w swoim domu lub biurze. Czasami nadąża za technologią nie jest wcale łatwe.

Nie zawsze są nowe słowa, aby dowiedzieć się z każdej nowej technologii, a to jest tak mało trzeba, aby dowiedzieć się zupełnie nowy język, żeby zrozumieć, co te w branży mówią.http://seofabryka.pl/ Nie zawsze są nowe słowa-wytrychy i trzeba nauczyć się przynajmniej niektóre z tych słów inaczej nie może zrozumieć, co informatycy starają się wyjaśnić.

To z tego powodu, że chciałbym polecić bardzo dobra książka dla Ciebie i jeden, który moim zdaniem powinien mieć w swojej osobistej biblioteki, tak aby nie dostać za na słownictwa komputerowego. Książka nazywa;

„Komputer; słownikiem komputerowych słów języka angielskiego” (New Revised Edition) Trident Prasa międzynarodowa; Data: 2001.

Więc czytaj więcej na naszej stronie, pytasz dlaczego lubię tę książkę tak, jak w rzeczywistości, chciałbym wyjaśnić, dlaczego ta książka to lektura obowiązkowa i dlaczego to jest moje twierdzenie, że należy posiadać kopię mieć w swojej osobistej biblioteki w domu lub w biurze. Po pierwsze, z tyłu tej książki 120 stron oznakowane; Wprowadzenie do komputerów osobistych.

O ile pierwsza część książki jest słownikiem kieszeń z niemal każdym słowem, które ma do czynienia z komputerami, które zostały wymyślone przed roku 2000. No, słowa takie jak; blog, blogger, blogi i serwisy społecznościowe nie są w nim, ale w taki sposób, że tylko dowodzi punkt, jak szybko porusza się komputerowym świecie i dlatego trzeba, aby pozostać na szczycie. Więc proszę rozważyć to.

Lance Winslow – Lance Winslow Bio. Jeśli myśli innowacyjnych i unikalnych perspektyw, przyjdź myśleć Lance; www.WorldThinkTank.net/.

Artykuł dzięki: