Pages Menu
Categories Menu

Nowe technologie w IT

Nowe technologie w IT

Nowe produkty – Główny lub krwawienie krawędzi

Wszyscy lubimy być w czołówce technologii. Â Jeżeli masz zaufanie umysłu zorientowanych na technologię, jest szczególnie miły, aby wypróbować najnowsze i najlepsze produkty sieciowe. Â Jednakże, zamawianie nowych produktów, zanim zostaną one udowodnione, może być czasem zły pomysł. Â Â To może kosztować swoje przedsiębiorstwo, więc być ostrożnym!

Przednia krawędź technologii jest również znany jako krawędzi krwawienia. Â Producenci prawie zawsze napotykają niespodziewaną projektowanie, produkcja i wyzwania logistyczne z nowych linii produktów, w tym nowego sprzętu sieciowego.

Czy można wyobrazić sobie krytycznie przełącznik, router lub firewall, który nie działa z powodu złych warunków zasilania, lub uruchamia się w sposób ciągły. Â Widzimy Te kwestiom cały czas. Â Wiele nowych produktów, które mają ten sam potencjał i to jak bomba zegarowa, czyli czasu i energii marnuje się na kwestii, które powinny być rozwiązane przez producenta, a nie ty.

Gdy są rozwiązane problemy? Â Wiele problemów z nowego sprzętu sieciowego są rozwiązane, kiedy pierwszy raz wymyślić. Â Niektóre problemy nie zostały rozwiązane. Â Â Zamiast tego, możesz mieć obejście lub odzyskania. Â Â W międzyczasie, kto wie, ilu

Nowe technologie w IT

godzin, dni i tygodni będzie zostały utracone w kontaktach z nieznanymi nowych problemów sprzętu sieciowego?

O ile nie jest to absolutnie konieczne, Â nie chodzą po nowym sprzęcie sieciowym, jak tylko zostaną one ogłoszone. Â Daj im czas na osiedlenie się na rynku i problemy, aby zaprezentować się.

Oczywiście, mogą istnieć istotne powody, aby określić nowym sprzętem sieciowy produkt – istotne cechy produktu do aplikacji i nie są dostępne w innych miejscach, na przykład. Â Nie należy ryzykować stania testerem produktów niezapłaconego przez producenta, zwłaszcza jeśli są pod presją czasu lub mają ograniczone budżety, mały zespół sieci lub sieci o znaczeniu krytycznym http://porownywanieocac.pl. Â Niech ktoś inny to zrobić.

We wszystkich aspektach działalności, czas jest jednym z najcenniejszych towarów masz do swojej dyspozycji. I tracić Jest to jeden z najbardziej kosztownych błędów można zrobić. Podobnie jak skoki na niewłaściwym modą może kosztować droga w kategoriach zmarnowanego czasu, więc może określając niesprawdzonego nowy produkt sprzętu sieciowego.

Wszyscy lubimy być w czołówce technologii. Â Jeżeli masz zaufanie umysłu zorientowanych na technologię, jest szczególnie miły, aby wypróbować najnowsze i najlepsze produkty sieciowe. Â Jednakże, zamawianie nowych produktów, zanim zostaną one udowodnione, może być czasem zły pomysł. Â Â To może kosztować przedsiębiorstwa, więc ponownie, być ostrożnym!

Artykuł dzięki: sklepswanson.pl/activlab-zma-90kaps-cynk-b6