Pages Menu
Categories Menu

Sztuczna inteligencja – recenzja

Spójrz na sztucznej inteligencji i technologii – Book Review

Jest dość oczywiste, że komputery i sztuczna inteligencja jutro będzie działał nasz świat, jak zaprogramować te maszyny do dziś. Co ciekawe, nie tak dawno od teraz te maszyny AI będzie się programowania. Jak udało nam się do tej pory tak szybko, można zapytać? No, może trzeba zrobić trochę badań dla siebie.obróbka skrawaniem wrocław

Jeśli ten temat Cię interesuje, a następnie chłopiec mam wielką książkę do przeczytania. Jest to książka, która mam osobiście, a jeden czytałem dawno temu, ale nadal utrzymuje ważność dziś, a wiele z przewidywaniami tego ostatniego okresu, który znajduje się zaledwie dwie dekady temu, choć wydaje się, że wieki; książka jest:

„The Connection Machine” autorstwa W. Danny Hillis, MIT Press, MA, 1989, (208 pp), ISBN: 978-026258-0977.

Ta książka jest kontynuacją bardzo kontrowersyjne i wyprzedza swoje tezy MIT czasu przez tego samego autora. Ta książka nie jest dla non-intelektualnej, a on robi się dość gęsta w szczegóły i filozofii obliczeń równoległych. Ta książka została napisana na długo przed masowym korzystaniu z internetu, tak jak komputer technologii w Dolinie Krzemowej naprawdę startu. Rzeczywiście, jest to jedna z tych książek, które było główną siłą sprawczą czasu.

To dlatego muszę go w mojej bibliotece i dlatego polecam ją każdemu, kto jest w sztucznej inteligencji, sprzętu komputerowego, oprogramowania lub w przyszłości, gdzie mamy iść stąd; dlaczego pytasz – bo jeśli przeszłość jest jakąś wskazówką na przyszłość, rzeczy stają się dość ciekawe w następnym dziesięcioleciu. W rzeczywistości, mam nadzieję, że należy rozważyć to i kształcić się trochę w przeszłości, więc można zrozumieć, jak daleko zaszliśmy, jak szybko doszliśmy i gdzie idziemy stąd. Pomyśl nad tym.

Lance Winslow jest emerytowanym Założyciel ogólnopolskiego Franchise Łańcucha, a teraz uruchamia Online Think Tank. Lance Winslow wierzy w technologię.

Artykuł dzięki: