Pages Menu
Categories Menu

Co zrobic gdy laptop nie chce sie wlaczyc?

Co zrobic gdy laptop nie chce sie wlaczyc?

Czy mój laptop nie włącza!

Nie może być kilka problemów, które utrzymują swój laptop przed włączeniem. Jednak większość czasu, rozwiązanie jest bardzo proste. Możesz też wypróbować następujące wskazówki.

Jednym ze sposobów, w których można spróbować zaczyna swój laptop, aby włączyć ponownie został opisany tutaj. Wyjmij przewody lub kable, które mogą być podłączone do laptopa. – montaż okien Gdynia Następnie wyjąć baterię zgodnie z instrukcją. Po tym, trzeba trzymać laptopa do góry nogami (panel klawiatura musi zmierzyć się z podłogi) i podczas gdy laptop jest w tej pozycji, należy nacisnąć odpowiedni przycisk zasilania przez około 30 sekund. Twój laptop nie chce się uruchomić na tym etapie. Gdy już to zrobisz, dostać laptopa prawidłową stroną do góry po raz kolejny. umieścić go na płaskiej powierzchni. Podłączyć wszystkie przewody i kable z powrotem w tym że wcześniej usunięte. Włóż baterię z powrotem. Teraz spróbuj włączyć laptopa. W większości przypadków powinno to działa! Jeśli laptop nadal nie włącza się, możliwe jest, że może być konieczne naprawy laptopa gniazdo zasilania DC.

Powyższa metoda ma pracować prawie za każdym razem upartym laptop nie uruchamia się. Nawet laptopy, które zostały pozostawione na śmierć są znane zacząć używać tej procedury.

Jednak zdarza się, że to może nie działać. Jeden taki czas, gdy karta pamięci RAM może opracowali jakiś związek lub błąd wykonania. Można temu zaradzić poprzez usunięcie karty RAM i wstawienie go ponownie. Następnie przejść metodzie opisanej powyżej laptop prawdopodobnie włączyć. Jeśli nawet to nie pomoże, wymień kartę pamięci RAM. Spróbuj wyłączyć na swoim laptopie teraz. Przed wyjmując wewnętrzne elementy do naprawy laptopa uważać z statycznych i jeśli nie jesteś comfertable prosimy odwiedzić lokalny sklep naprawa komputera, proponuję udać się do kreatora COMPUTER INC, którzy wykonują tego rodzaju pracy do 30 $ lub i zaopatrzyć wszystkie części zamienne i uzyskać dostęp do naprawy laptopa zrobić w krótkim czasie.

W niektórych laptopów, problemem jest fakt, że przycisk zasilania opracował błędu. Można dostać się przycisk zasilania i wymienić w międzyczasie, jeśli masz szybki przycisk odtwarzania na komputerze przenośnym, można zastąpić go za głównego przycisku zasilania.

Jeszcze jedna rzecz, można spojrzeć na to kabel ZIF. Jest to nieco techniczne, faktycznie. Kabel ZIF jest kabel, który łączy przycisk zasilania z płytą główną. Po naciśnięciu przycisku zasilania, to jest poczta kwiatowa gdańsk to kabel, który instruuje płytę, aby rozpocząć wykonywanie swoich obowiązków. Jednakże, jeśli kabel jest uszkodzony, to nie będzie się działo i to wtedy, gdy laptop nie chce się włączyć. Rozwiązanie jest zastąpienie kabla, ale trzeba będzie poświęcić trochę czasu na szukanie dla nich.

Problemy z akumulatorem może również zachować swój laptop przed włączeniem. Wymiana baterii laptopa może być rozwiązaniem zbyt.

Artykuł dzięki: