Pages Menu
Categories Menu

Odpowiednia szata graficzna dla stron przedsiebiorcow

Jak rozwiązać Runtime Error 9 z programem Registry Cleaner

„Run-time error ‚9 # 8242 ;: Indeks poza zasięgiem” – ten błąd jest częstym problemem dla osób próbujących korzystać z różnych funkcji „makro” w Microsoft Office, ale może również pokazać, gdy chcesz użyć wizualne funkcje podstawowego na komputer. Kwestią, która powoduje błąd to, że funkcje starasz się używać są rzeczywiście w stanie prawidłowo przetwarzać ustawień danych, które system ma, powodując w ten sposób „poza zasięgiem” komunikat o błędzie.sprawdź ofertę na stronie internetowej Aby rozwiązać ten problem, należy najpierw upewnić się, że nie ma żadnych problemów z makr / kodu używasz, a następnie upewnij się, że komputer działa poprawnie.

Ten błąd jest spowodowany błędem skryptów wewnątrz oprogramowania i jest na ogół wynikiem komputer mając błędne ustawienia, które uniemożliwiają go od bycia w stanie poprawnie odczytać całą gamę „danych”, które masz. Najczęstszą przyczyną tego problemu jest to, że starasz się skopiować cały wiersz danych w programie Microsoft Excel, który będzie inheritently powodować problemy w systemie. Sposób, aby rozwiązać problem jest najpierw upewnić się, że rzeczywiste funkcje starasz się używać pracują prawidłowo, a następnie, że każda część systemu, która jest przyczyną problemów może być również ustalone.

Pierwszym sposobem rozwiązania tego problemu jest zapewnienie, że makra zachowują się prawidłowo. Jeśli nie używać żadnych makr, można po prostu przejść do kolejnych kroków … ale jeśli używasz makro podobny do wymienionych poniżej, będzie to prawdopodobnie przyczyną problemów:

. „ThisWorkbook.Sheets (” Module2 # 8243;) Kopiowanie przed: = ActiveWorkbook.Sheets (1) „

Jeśli masz tę funkcję lub jeden podoba, to trzeba upewnić się, że system nie kopiuje wszystkie dane na raz, a zamiast tego wystarczy skopiować niewielką część. Oprócz tego, może być lepiej, aby ponownie zainstalować program, który jest przyczyną problemów w systemie. Można to zrobić poprzez kliknięcie na „Start> Panel sterowania> Dodaj / Usuń programy” i usuwania oprogramowania, która jest wiodącą dużo błędów, aby pokazać. Pozwoli to, aby ponownie zainstalować oprogramowanie, miejmy nadzieję ustalające żadnych problemów / zagadnień, które są wiodącymi błąd pokazać.

Jest również wysoce zalecane, aby użyć programu do czyszczenia rejestru, aby naprawić błąd runtime 9. Registry Cleaner programy są narzędzia programowe, które będą skanowane przez komputer i pozbyć się wszystkich uszkodzonych ustawień od wewnątrz bazy danych rejestru komputera. Baza danych rejestru jest centralny magazyn dla wszystkich ustawień Opcje, że komputer będzie korzystał biec, i gdzie trzymane są tacy ikon na pulpicie i najnowszych e-maili. Rejestr jest stale powodując wiele problemów, w tym Runtime error 9. Aby rozwiązać ten problem, zaleca naprawić żadnych potencjalnie uszkodzone ustawienia rejestru z aplikacji do czyszczenia rejestru.

Można naprawić błąd runtime 9 za pomocą samouczka i narzędzia na naszej stronie internetowej. Możesz kliknąć tutaj, aby naprawić błąd Runtime 9 w systemie.

Artykuł dzięki: „słupy wirowane –