Pages Menu
Categories Menu

Usuwanie historii wyszukiwania

Erase Computer Search History – sposób, aby usunąć Całkowicie usunąć pliki cookie i przechowywanie Skrzynki

Jedno łatwe w przeglądarce internetowej jest na pewno usunąć historię wyszukiwania. Twój Internet, przeglądarka internetowa i historia wyszukiwania od dawna ma możliwość być usunięty, niezależnie od Twojego gustu przeglądarki Internet Explorer do Firefoksa i tym podobne.tanie okna drewniane zielona góra Ty wiedząc, co zrobić, to tajemnica.

Liczne programy, które obecnie nie twierdzą, że są w stanie trwale usunąć historię wyszukiwania, pisząc na plikach, które jest jedynym sposobem, aby naprawdę „delete” je z komputera. Wbudowane funkcje będzie to osiągalne już od kilku użytkowników, którzy nie wiedzą, jak usunąć historię lub pobrać historię właśnie do tego.

podczas surfowania po internecie Większość ludzi nadal korzystać z przeglądarki Internet Explorer. Przechodząc do menu głównego i kliknięciu Narzędzia / Opcje / Opcje internetowe / Ogólne można kliknąć na „Usuń pliki” a następnie OK.

Ostatnim krokiem jest kliknięcie „Tak”, po kliknięciu przycisku „Wyczyść historię”.

Równomierne łatwiejsza metoda jest tam dla użytkowników Safari. Zasadniczo kliknij Historia w górnym menu, a następnie kliknij Wyczyść historię na dole listy, która się pojawi. Dla tych, którzy nie wiedzą, Safari jest teraz łatwo dostępne dla użytkowników systemu Windows. Ochrona historię wyszukiwania i umożliwienie przeglądania prywatnego sprawia, że ​​to jedna z najlepszych przeglądarek dostępne.

Dla lojalnych użytkowników Mozilla, można wybrać Narzędzia / Opcje / Prywatność / Clear. Brzmi tak jasne jak słońce?

Korzystanie Ustawienia / Preferencje / Paski narzędzi i dźwięki / Clear History Trail Teraz to, co zakończy zadanie na AOL.

Prawdą jest, że „paski narzędzi i dźwięki” nie jest prawdziwe intuicyjny brzmiące, ale świetny punkt jest spowodowany przez niego. Korzystanie z Google, Yahoo, czy paski narzędzi Alexa, można zachować swoją historię wyszukiwania w takt odsyłającego długoterminowego … co może być bardziej przydatne niż utrzymanie tego na miejscu w przypadku, gdy nie mogę sobie przypomnieć jej w przyszłości

Wścibskich oczu, jednak powinien być problemem, gdy próbuje na pokrycie swoich utworów. Doskonałym przykładem jest, kliknij strzałkę w dół po prawej stronie, gdzie należy wprowadzić wyszukiwanie na pasku narzędzi Google, masz teraz historię wyszukiwania musisz się tuż przed tobą. Teraz pokazuje się na ekranie powinien być link „Wyczyść historię”. Teraz nie musisz się http://znizkinaubezpieczenie.pl/wylicz-skladke-oc/ więcej historii, jeśli klikniesz ten link.

Wyłączanie funkcji autouzupełniania na pasku narzędzi, niezależnie od paska narzędzi, pozwala na wyeliminowanie historię wyszukiwania i prawdopodobnie nawet nie wspominając go w pierwszej kolejności.

Nawet realizując te informacje idziesz potrzebować oprogramowania do kontroli bezpieczeństwa osób trzecich dobrze usunąć historię wyszukiwania. Twój buforuje, historia oraz ciasteczka zostaną usunięte do tego stopnia, że ​​nawet nie cofnąć lub odzyskiwanie danych oprogramowanie przyniesie je z powrotem. Czyszczenie komputera na dobre odbywa się za pomocą tych programów rządowych i wojskowych poziomie metodologii usunięcie.

Artykuł dzięki: