Pages Menu
Categories Menu

Wydajnosc sprzetu komputerowego

Wydajnosc sprzetu komputerowego

Dlaczego nie powinniście Sprzedam All-in-One

W niniejszym artykule omówimy dlaczego nie powinno się kupić wszystko w jednym komputerze. Pójdziemy nad dlaczego ten typ komputera daje najgorsze z obu światów. Posiada wszystkie zalety zarówno laptopa i komputera stacjonarnego. Ponadto, będziemy badać jakąś bardziej odpowiednią alternatywą dla all-in-one komputer.szukam przewoźnika, który wyśle moją paczkę do Francji

Zacznijmy od wyjaśnienia, wszystkie podobne wady laptopa i wszystko w jednym komputerze.

Po pierwsze, oba te komputery są trudniejsze do naprawy po czym pulpit. W pulpicie, zmieniając wadliwej części jak karta graficzna, zasilacz, pasek suwaka … trwa kilka minut. Na laptopie lub all-in-one komputer, jest to o wiele bardziej skomplikowana sprawa. Trzeba wykupić kilkadziesiąt niewielkich śrub i być bardzo ostrożnym, aby ich nie zgubić i zapamiętać ich miejsce.

Z całą też pamiętać, że części zamienne do notebooków i wszystko-w-jednym komputerze musi być konstrukcja aby zmieścić się w dopasowanej powierzchni. W związku z tym, że są trudniejsze do znalezienia i bardziej wyraziste, a następnie części pulpitu są prawie wszystkie standardowe dopasowanie.

Więc, utrzymanie będzie kosztować więcej za laptopa lub all-in-one komputera i trwać dłużej.

Ponadto, ponieważ ekran jest częścią ciebie komputerze. Jeśli pęknie, nie można używać komputer będzie w trakcie opracowywania. Na aranżacja sklepu spożywczego pulpicie wystarczy podłączyć w innym ekranie i jesteś z powrotem w pracy. Oczywiście, jest to trudniejsze do uaktualnienia do większego ekranu.

Heath jest jedną z rzeczy, które niszczą większość komputera. pulpity wieżowe są projektowanie tak, że wentylator tworzy wir, który pomaga środka chłodzącego części. Dla laptopów i komputerów all-in-one przestrzeń jest ograniczona, więc jest to trudniejsze do skutecznego przepływu powietrza w celu ochłodzenia części.

Teraz jest tylko jeden Główną wadą, że pulpit i akcji wszystko-w-jednym komputerze. Ale to jest duży. Ani daje do przenoszenia laptopa, który ci daje. Oczywiście, możliwość przenoszenia laptopa jest to, co przesunięcie wszystkie wady wymienione wcześniej.

Przeanalizujmy alternatyw, które można podjąć, jeśli jesteś zainteresowany kupnem wszystko w jednym komputerze

Pierwszym i najbardziej oczywiste rozwiązanie, kupić laptopa. W tej samej cenie, masz komputer równej mocy, która w stanie poruszać. Jeśli nie lubisz pisać na małym ekranie, łatwo jest podłączyć klawiaturę i mysz w Twoim laptopie. Pomyśl ekran laptopa jest zbyt mała, można ją podłączyć na ekranie swojego gustu i korzystać ci ekran laptopa jako drugi ekran. Kiedy korzystać z dwóch ekranów na komputerze, nigdy nie będziesz chciał wrócić.

Z drugiej strony, jeśli nie planujesz przenieść komputer wokół, należy kupić pulpit. Wiem, że wielu ludzi będzie na wszystko-w-jednym komputerze tylko na wygląd tego. Ale te dni, można kupić płaskich monitorów sumiennie zaprojektowane. Następnie można umieścić swój piękny monitor na biurku i ukryć komputer wieża pod lub obok niego. Pamiętaj, aby dać mu trochę powietrza. Jak powiedziałem wcześniej, ciepło jest jedną z rzeczy, które niszczą większość komputera.

W rezultacie, będziesz miał komputer w potężny byś mieć ze wszystko w jednym komputerze, a dużo mniej wad i ze znacznie niższym metce. A jeśli don t umysł płaci taką samą cenę, a następnie na wszystko-w-jednym komputerze, można kupić większy i ładniejszy monitora. Można również kupić dwa i używali ich jako podzielone ekranów. Jak już wspomniano, gdy korzystają z dwóch ekranów na komputerze, nigdy nie będziesz chciał wrócić

Niestety, jeśli jesteś użytkownikiem Mac, jedyną rozsądną alternatywą jest pójść na MacBooku. Jedyny na pulpicie, który oferuje Apple, Mac Pro będzie kosztować co najmniej 3000 $. Niemniej jednak, MacBook pozostaje znacznie lepszą alternatywą wówczas iMac. Poza tym, nawet jeśli w dużym stopniu za drogie, MacBook jest bardzo dobra maszyna, specjalnie MacBook Pro.

Matthew Deforge, doradca techniczny, Bargain-Predator.com

Artykuł dzięki: